ÚTERÝ 1.9.2020 Městský přebor - starší přípravka WU11

Tj Sokol Letná - FCVP WU11 16:6

Góly: Hrdličková 3, Štrosová 2, Pohořalá

Sestava: Kreisová, Bauerová, Šibilová, Hrdličková, Štrosová, Vacíková, Pohořalá, Šandová, Marešová

6.6.2020

Mladší přípravka dívek obsadila na memoriálu Petra Žitníka 2. místo 🥈

V uplynulém víkendu sehrála přípravka složená z ročníků 2011 a 2012 Žito Cup, na kterém obsadila krásné 2. místo, když vyhrála nade všemi zúčastněnými týmy kromě týmu kluků FC Viktoria Plzeň U9, který obsadil 1. místo.

Holky je potřeba pochválit za bojovnost a nasazení, s jakým šly do každého zápasu.

Sestava: Dragounová Áďa a Bára, Štrosová, Statevská, Vacíková, Šandová, Marešová, Monhartová, Pohořalá, Kasalová, Hrdličková

Žito Cup - 2. místo

23.9.2019

Starší přípravka dívek vyhrála o víkendu tři ligová utkání

Starší přípravka dívek sehrála v sobotu na hřišti DFK Rakovník tři ligové zápasy. Nejprve se vítězně střetla s Bohemians Praha, poté porazila Sokol Třebeš - Hradec Králové a v závěru zvítězila nad Rakovníkem.

"Musím holky pochválit za bojovnost a nasazení co dnes do všech utkání daly. I když jsme všechny 3 utkání vyhrály, pořád tam jsou chybičky, na kterých musíme dále pracovat, zejména na 1. doteku a umístění střelby. Děkuji i rodičům, kteří holkám dělali kotel a povzbuzovali je", zhodnotil výkon svých svěřenkyň trenér Pavel Nový.

• FCVP - DFK Bohemians 1905 7:2
  • FCVP - TJ Sokol Třebeš 6:1
  • FCVP - FK Rakovník 5:0

Sestava: Vondrovicová, Hrdličková, Bauerová, Ludačková, Kreisová, Kynclová, Maříková, Hrdinová, Nováková

Liga WU11 - 1. kolo

16.9.2019

Mladší přípravka dívek odehrála o víkendu dvě ligová utkání

Mladší přípravka dívek sehrála v neděli v Luční ulici dva ligové zápasy, nejprve proti pražské Slavii, poté s Hradcem Králové.

Holky poprvé srovnaly své síly s dívkami ze stejných ročníků. "Byla to dobrá zkušenost jak pro ně, tak i pro mě. Náš výkon se dal srovnat s tím, co předvedly soupeřky, ale trochu nám chyběla dravost dát góly," zhodnotila oba duely trenérka Magdaléna Ostrochovská. Ta zároveň vyzdvihuje jednotlivé výkony Hrdličkové, Vacíkové a Statevské.

FCVP - Slavia 2:5 (1:1)
FCVP - Hradec Králové 6:8 (3:5)

Sestava: Hrdličková, A. Dragounová, B. Dragounová, Vacíková, Štrosová, Statevská, Monhartová

Zdroj:  www.fcviktoria.cz

10.6.2019

Starší přípravka dívek - Turnaj dívčích nadějí WU 11

V sobotu 8.6.2019 hrála starší přípravky dívek finále ligy. Turnaje se zúčastnilo 12 družstev a viktoriánky obsadily čtvrté místo. "Holky do turnaje vstoupily s chutí a nadšením. Musíme je za výkon pochválit, hrály opravdu dobře, ale i tak máme na čem pracovat. Chybělo mi od holek více zakončení, a proto si myslím, že nějaké zápasy se výsledkově nepovedly. Byly s námi opět i mladší hráčky, které se s tím vypořádaly dobře, poradily si," chválil trenér Pavel Nový.

Turnaj se hrál v Praze na Julisce. Viktoria v prvním zápase porazila Rakovník 2:1, poté Sokol Třebeš 2:0. Následně podlehla 0:2 Spartě, porazila 3:2 Duklu Praha a prohrála 0:1 s Pardubicemi.

Viktoriánky hrály ve složení: Vondrovicová, Timková, Multrusová, Antony, Blasczyková Amálka, Fictumová, Kubešová, Kodlová, Nováková, Hrdličková, Bauerová